Greentem olarak temizlik hizmetleri sektöründe güvenilir ve titiz çalışma anlayışımızla siz değerli müşterilerimize ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Greentem olarak,  doğada çözünme oranları yüksek ve doğal ham maddelerle üretilen ürünleri  kullanmakta ve önermekteyiz.

Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile çocuklarınız evin her köşesinde dolaşabilme huzuruna kavuşacaksınız.
Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz

Binalarda temizlik çalışanlarımızın yıkama bezini sürekli değiştirmeyi dikkat etmekte böylece sizlerden önce onlarca insanın dokundukları yerlerin istenmeyen mikrop ve virüsleri çevreye yaymadan daha da yüksek alan hizmetine ve Hijyene ulaşılmaktadır.

Bazı bölümlerde çalışanlar temizlik aletlerini ve malzemelerini çalışma alanına taşımak zorundadırlar. Burada alışılagelmiş çifte kova kullanılmaktadır. Bize bir çamaşır makinesi kurma imkanı veren işyerlerine kullanacak bezlerin hijyenik olup ve bununla birlikte yüzey temizliğinde sprey temizliği uygulayabiliriz. Bunun için temel doğru; dozaj edilmiş ph-nötr bakım temizleyicisi ve mikro lif bezdir.

Bu sadece “mavi alan” için geçerlidir, bu yöntem sıhhi alanda temizlik maddesinin asit temeli sebebiyle solunması sonucu çalışanlarımızda sağlığın bozulmasına yol açabilir.

Birbirine bağlı, piyasaya uygun ürün konseptleri, sistem çözümleri ve doğaya uygunluğuyla ilgili uygulama taleplerine uymaktadırlar. Bununla birlikte maksimum değerlere ulaşmak için çalışma etkinliği artırılabilir.

  Çalışma süreleri kısaltılabilir ve böylece ekonomiklik iyileştirilebilir,

ve önemli olan

insan ve çevreyi korur.