Neden Profesyonel Konut Yönetim?

Genelde Bina sakinleri, farklı Meslek gruplardan oluşmaktadırlar. kendi işleriyle meşgul olmaları nedeniyle apartman ve siteleriyle yeteri kadar fazla ilgilenememekte ve buna bağlı olarak aidatların toplanması, bahçenin bakımı ve onarımı, sitenin / apartmanın güvenliği, temizliği ve daha birçok hizmetler aksayabilmektedir. GREENTEM olarak; konutunuzun değer kaybına uğramasına veya gereksiz aidat yükselmesini önlemeyi, sizin ve ailenizin  güvenilir risksiz ve maliyeti makul değerlerde olmasını isteriz.

Neden Profesyonel Ticari Bina Yönetimi?

Ekonomi ve teknolojinin / gelişmesi, yaşam alanlarının , iş yerlerinin , AVM’lerin iç içe girmiş ve yaşam alanları oluşmuştur, buna bağlı olarak da ihtiyaçlarının artmasına yol açmıştır. Bütün bunların sonucu olarak da, insanların tesislerden beklentilerini yüksekte tutmaktadırlar.  Bu gibi yatırım yapan insanların ayni zamanda Gayrimenkulleri değer kazanacak beklentilerde. Kiralama/değerli markaların oluşturulması, bakımlar ve Hizmetler ve en önemlisi Maliyetlerin en alt seviyede oluşmasını yatırımcılar birinci derecede önemsemektedirler . GREENTEM kadrosu ile ve sektördeki yılların tecrübesi ile bu yatırımlarınıza değer kazandırıyor.

Şeffaf Yönetim

Bir apartmanda / sitede, kat malikleri, ana gayrimenkulün yönetimini kat maliklerinin arasından bilgi aktarımı teknoloji ne kadarda ön plana cıkmış olsa da insanların kişisel görüşmeler iyi ilişkiler çok  önemlidir .

GREENTEM olarak tüm teknolojiyi kullanmaktadır. Ancak kişisel konut sahipleri, kiracılar ve yatırımcılar ile  bire bir görüşmelere  önem vermekteyiz.